Andy Štěch

Andy Štěch

Som nutričná coachka, ktorej vášňou je pomáhať ľuďom zmeniť pohľad na jedlo, pohyb a samých seba. Mojím cieľom je byť tou, ktorá vám pomôže objaviť lásku v každom jednom kroku procesu za lepším ja. Tvoriť návyky. Meniť život.

Galéria

Referencie klientov

"Som vďačná, že som mohla spoznať Andy, je to také zlatíčko vždy energická a pozitívne naladená. Prvýkrát som napísala Andy pred dvomi rokmi s tým, že by som chcela vedieť viac ohľadom stravy a cvičenia. Na prvej konzultácii sme sa porozprávali, rozobrali môj problém. Andy mi pekne vysvetlila ako funguje strava, cvičenie ako je všetko pekne prepojené a hlavne, že sa jedla netreba báť. Môj problém bol, že som jedla málo a sem tam som si zabehala, silové tréningy žiadne. S Andy sme navýšili príjem a zaradili sme full body tréningy 2x do týždňa. Po mesiaci spolupráce boli výsledky parádne nielen po fyzickej stránke ale aj psychickej. Nebála som sa viac jesť a silové treningy som si zamilovala."

Patrícia

"S Andy som spolupracovala 3m. Prišla som k nej so strachom čo očakávať, keďže môj strach z jedna som už sama nevládala a niekde v podvedomí som vedela že potrebujem pomoc. To, že som Andy oslovila bolo jedno z mojich naj rozhodnutí. Postupným procesom mi ukázala, že jedlo nie je nepriateľ, ale ani pán. Mať dobrý vzťah s jedlom je super! A za mňa môžem povedať, že Andy odporúčam 12/10. Ako ona hovorí 'užívať si treba aj ten proces' a má pravdu, nič neziskame okamžite no potom to stojí za to! Preto ak sa aj ty potykas s akýmkoľvek problémom s jedlom a výživou, premýšľas nad spoluprácou s ňou, tak už nevahaj, dá ti to extrémne veľa a možno aj zmení život,pretože mne sa to definitívne stalo!"

Angelika

"Andy mi toho za dobu spolupráce dala hrozně moc. Nejen, že se mi po více než 3 letech vrátil menstruační cyklus, dalo mi to mnohem víc. Andy mi totiž pomohla vnímat věci jinak. Ať už stravu, kdy mě naučila dbát na plnohodnotnou a komplexní skladbu jídelníčku, hlavně zaměřit se na různorodé zdroje tuku, které jsou při návratu menstruace klíčové. Konečně taky můžu říct, že jsem se přestala jídla bát. Zároveň jsem ale změnila pohled i sama na sebe. Naučila jsem se vážit si toho, co tělo dokáže a mít se opravdu ráda, což je něco, co s čím jsem měla velký problém."

Tereza