99 tipov pre solodates

Plágat so stieracími políčkami pod ktorými sa skrýva 99 inšpirácií na rande so samým sebou.

Limitovaný počet 300 ks

25,99 €

Čo je solodate?

Solodate a.k.a. zober samého seba na rande (a nie, nemá nič spoločné s tým, či si single alebo nie). Je to čas, ktorý si dovolíš vyhradiť sám/a na seba, zvolíš aktivitu a vykročíš. Častokrát to môže byť výstup z komfortnej zóny do neznáma. Ale len tak sa posúvame v živote ďalej, no nie?

Naučí ťa, že nemusíš čakať na druhých, aby si začal/a žiť. Ukáže ti, že tráviť čas sám so sebou je krok odvahy, ktorý prináša obrovskú dávku slobody.

Motivuje ťa starať sa o seba a zároveň ti dokáže, že starostlivosť o seba nie je ani trochu sebecká. Nemôžeme predsa nalievať z prázdneho pohára, je tak?

A nakoniec dňa nás hlavne naučí spomaliť a vnímať maličkosti na živote, ktoré počas bežných dní ľahko prehliadame. Vypnúť, pretože to je v dnešnej dobe takmer nevídané. Načerpať silu a chuť, pretože tá je pre práci na tvojich snoch nevyhnutná.

Misia:

Vezmi sa na rande

Cieľ:

Nauč se užívať si čas so sebou

Pomocník:

Solo date plagát

Ako to funguje?

1. Solo date plagát slúži ako inšpirácia na tvoje rande so sebou. Keď ti náhodou úloha, ktorú odhalíš v daný deň nesadne, pokojne si ju niekde poznač ako tip na rande do budúcna a zotri ďalšiu.

2. Naplánuj si konrétny deň v týždni, ktorý si vyčleníš na rande a políčko si zotri včas na to, aby si rande stihol/a v pokoji naplánovať.

3. Neboj sa jednotlivé nápady “vytuningovať” podľa vlastných preferencii alebo pospájať niekoľko z nich dokopy.

4. Sprav si z rande fotku, vytlač si ju v malom formáte a nalep na políčko, ktoré si si zotrel/a. Takto si vytvoríš obraz plný spomienok. Keď všetko vyplníš, môžeš ho zarámovať.

5. Plagát si môžeš zavesiť na stenu či dvere, alebo si ho nechať v tube. Tak či onak bude peknou dekoráciou.

Balenie obsahuje...

- 99 tipov na rande so samým sebou v slovenskom jazyku

- Každý tip je skrytý pod stieracím políčkom

- Set ti pošleme v krásnej limitovanej krabičke, takže si s balením už nemusíš robiť starosti

- Veľkosť plagátu: 42 x 59,5 cm